Player 2

Otsime //

  • Kirjutajaid
  • Videote tegijaid
  • Toimetajaid
  • Heade ideede omanikke
Vaata Videot
Edasi

Iga kord, kui kutsutakse MängudeÖÖ koosolekud kokku, tekib tunne nagu oleks jälle uue mänguasja kätte saanud. Sellise meeskonnaga üritusi läbi viia tundub köki-möki. Level1 on andnud kogemusi ja enesekindlust, korraldades üritusi rahvamassides ning uusi sõpru ja tuttavaid nii meeskonnast endast kui ka meeskonnast väljas.

Egert Kalda MängudeÖÖ FIFA turniiride vaimne isa

Enne Level1-ga liitumist olin pea kümnendi olnud videomängumeedia, -kultuuri ja kõige sellega seonduva täielik sõltlane. Kuid sisimas tundsin siiski kripeldust, et tahaksin olla veidi enamat ja anda ka oma väikese panuse. Seega, kui avanes võimalus, haarasin härjal sarvist. See otsus tõi lisaks eneseteostusele kaasa hea seltskonna sarnaselt mõtlevatest inimestest ning hulga avanevaid uksi, mida enne liitumist ei osanud ette nähagi.

Silver Vapper Podcasti juhukülaline Tartust, ei mõista konsoolieksklusiive

Mina astusin kahe aasta eest Level1 ridadesse lihtsal põhjusel – ma tahtsin videomängudest kirjutada. Internetiavarustes kodumaist mängumeediat sirvides jättis Level1 mulle kõige pädevama mulje ning tegu oli võrratu võimalusega anda oma hobile praktiline väljund. Nüüd, Level1-s veedetud ajale tagasi vaadates on selge, et minu otsus liituda on viinud mind kaugemale, kui ma alguses loota oskasin. Viimase paari aasta jooksul olen kirjutanud uusimatest mängudest, aidanud korraldada Eesti suurimat videomänguüritust ja saanud koostööpakkumisi mitmetelt populaarsetelt meediaväljaannetelt. Level1 on aidanud mul leida ja avada uksi, millede olemasolust ma varasemalt isegi teadlik ei olnud. Milliseid avastamata võimalusi peidab endas Sinu tulevik? Kandideeri ja saa teada!

Martin Liivand Podcasti & toimetuse liige, töötab liiga palju

Mulle kui üksikule hundile annab Level1 seda, mida ma olen pikemat aega otsinud, ning selleks on kogukond. Niivõrd ühtehoidvat, lõbusat, sõbralikku, kreatiivset, huvitavat ning inspireerivat seltskonda pole ma veel varem kohanud.

Ilnur Hairullin Tehnikarott, toimetuse liige

Selle viie aasta jooksul, mis ma Levelis olnud olen (jah, ma olen olnud Leveli liige algusest peale), on ühest väikesest projektist saanud minu jaoks rohkem kui hobi. See on igapäevane mõtteviis, mille alla läheb mu peamine vaba aeg ning tihtilugu ka see hekt, mis peaks kuhugi mujale minema. Kas ma kahetsen? - Ei! Level1 on õpetanud mind nägema videomänge teisiti ja mul on selle üle siiralt hea meel.

Andri Allas Level1 El General, monteerija, keerab värvid paika

Level1 on olnud äraütlemata suur osa minu elust juba mitu aastat ning tema osalus kasvab iga hetkega. Olen ohverdanud und ja ehk isegi natuke rohkemat, aga südametunnistus ei taha lubada ka loorberitele puhkama jääda, eriti, kui näen, et seda, mida tehakse ka muudes kohtades, saab palju paremini luua. Aastate jooksul olen teinud ägedaid asju, kohanud huvitavaid inimesi ja saanud tuttavaks paljude inimestega, keda nüüd saan kutsuda väga headeks sõpradeks. Sõpradeks, kes vahel sunnivad tegema asju (Raik!).

Sten Kohlmann Vunts nii pildis kui pildi taga, suur tükk Level1 tugisambast

Level1 kuulutab välja neljanda vabatahtlike kampaania

Hei, kas Sa mäletad kui Level1 kuulutas välja vabatahtlike kampaania, sest meil oli töökäsi liiga vähe? Ja tegi seda ka teist korda? Ja kolmandat?

Kui ei, siis see nägi välja umbes nii - Level1 kuulutab välja neljanda vabatahtlike kampaania!

Omaltpoolt pakub Level1 huvitavaid ja väljakutsuvaid kogemusi ja projekte, mõnusat seltskonda, kellega videomängudest rääkida ning võimalust esimesena uusi videomänge proovida.

  • Me otsime kirjutajaid, kes teevad vahet komal ja punktil, sidekriipsul ja mõttekriipsul ning teavad, mis pidi jutumärke tegelikult kirjutatakse.
  • Me otsime videotegijaid, kes oskavad monteerida ja värve keerata ja võibolla ka natuke photoshoppi näppida, et see Youtube’i thumbnail oleks ahvatlev ja et klikke tuleks!
  • Me otsime striimereid, kelle jutt jookseb ja kes tahavad enda suurejoonelisi mänguoskuseid teistelegi näidata, mitte neid endale hoida!
  • Me otsime inimest, kes tegeleks me sotsiaalmeedia haldamisega ja ka turundamisega, et me ei peaks järgmine kord niivõrd nõmedat videot tegema!
  • Me otsime inimest, kes mõistab e-sporti 10 korda rohkem kui meie ja tahab sellest rääkida, kirjutada, katustelt karjuda ning seda enda kopsudest välja hingata, sest ta on selle eelnevalt ninasõõrmetest sisse tõmmanud!