Üllatav on tõdeda, et tavapärase tumeda fantaasiaga rikastatud seikluse asemel soovib Ninja Theory mängijateni tuua hoopis teistsugusest vaatenurgast inspireeritud kolmanda isiku vaates seiklusmäruli, mil nimeks Hellblade.
Pealtnäha peituvad Hellblade’is elemendid, mis meenutavad Ninja Theory eelmisi mänge nagu Capcomi DmC: Devil May Cry, Sony Heavenly Sword või Namco Bandai Gamesi Enslaved: Odyssey to the West, kuid ometigi annab stuudio konkreetselt mõista, et Hellblade on kõle ja karmikoeline lugu rännakust põrgusse, kus põimuvad fantaasia ja reaalsus.
Nimelt on mängu peategelaseks keldi sõdalane Senua, kes kannatab vaimuhaiguse käes, mis segab kokku fantaasia ja reaalsuse, muutes naise niigi ohtliku teekonna vägagi keeruliseks, luupainajalikuks ja konfliktseks võitluseks iseendaga.
Ninja Theory on nüüd täiesti iseseisev stuudio, mis arendab ja levitab oma mänge ise, toetumata suuremate levitajate turvalistele õlgadele. Selge on aga see, et nüüd oli neil võimalus luua mäng, mis vaatamata oma tuttavlikkusele pakub julge ja teistest eristuva, intrigeeriva uue vaatenurga karmi sõdalase Senua seiklusele tumedas ja ohtlikus maailmas, kus peakangelanna peab rinda pistma eelkõige iseenda lõhkise mõistusega.
Kindlasti ilmub mängu kohta rohkelt materjali E3 ajal, kuid seniks tasub Ninja Theory kodulehel silma peal hoida. Hellblade on tõenäoliselt mäng, mis võib veel väga palju üllatada.
Allikas: Hellblade
Värske ⚡
-
Teine Tase 512 × Kuidas teha videomäng vaid 48 tunniga?
Andri käis ühel nädalavahetusel Game Jamil, mille eesmärgiks oli vaid 48 tunniga valmis teha üks …
-
Leho TOP 5 mänguootust aastal 2025
See on nagu needus. Nii, kui mõne mängu oodatuimate edetabelisse panen, lükkub see suure tõenäosusega …
-
Level1 Aasta Mäng 2024 #7 – Silent Hill 2
Järjekordne aasta on otsa saamas, mis tähendab, et aeg selgeks teha, millised videomängud paistsid tänavu …