Prantsuse stuudio Dontnodi ja levitaja Square Enixi ühine ponnistus köita ja üllatada on vilja kandnud – Life Is Strange on kolm episoodi hiljem ületanud miljoni müüdud koopia piiri. Saabunud on ka kauaoodatud hetk, kui me saame olla täiesti kindlad seeria uue osa ilmumiskuupäevas.
Arvestades eelmises osas aset leidnud sündmusi, võime enam kui kindlad olla, et eelviimane osa pakub terve hulga väga teravaid üllatusi. Senised episoodid Chrysalis, Out of Time ja Chaos Theory on episoodiliste loo- ja valikupõhiste mängude seas olnud üpriski muljetavaldavad saavutused, seda muidugi nii heas kui ka halvas. Siinkirjutajal jagub peamiselt ainult kiidusõnu Dontnodi julgele ambitsioonikusele.
Neljas episood, pealkirjaga Dark Room, ilmub 28. juulil ja kuupäeva kinnitamise tähistamiseks avaldati ka tavapärasest süngem treiler.
Allikas: IGN
Värske ⚡
-
Teine Tase 561 × Kus kõik on? Sten räägib mängudest ÜKSI!
Saatuse tahtel on Sten stuudiosse täiesti üksi jäänud ning peab eetri omaette täis rääkima. Teemaks …
-
Leho Lahtvee TOP 10 mänguelamust aastal 2025
Mänge on liiga palju. Ülekoormavalt ja uputavalt. Kahjuks on mõned noist head. Kui ei oleks, …
-
Teine Tase 560 × Teeme panuseid: kas sel aastal ilmub lõpuks GTA 6?
Taaskord on kätte jõudnud aasta, mil peaks ilmuma kauaoodatud GTA 6! Eelmisel korral lükati see …