Retromängud on hinnas, oi-oi kui hinnas. Seda teavad nii suurfirmad kui ka mänguarendajad, sealhulgas ka legendaarne disainer John Romero.

Mängude DOOM, Quake ja Daikatana kaaslooja Romero pani eBay oksjoniportaali ülesse originaalsed DOOM 2 flopid. Tegemist on ideaalses seisukorras (kui arvestada, et need on 23 aastat vanad) andmekandjatega, millele Romero lubab soovi korral ka oma autogrammi lisada. Kui oled üks neist, kes soovib oma retrokogusse üht väga eksklusiivset eksemplari juurde, pead kiirustama, kuna pakkumisi saab esitada veel vaid loetud tunnid. Antud uudise kirjutamise ajaks on kõrgeim pakkumine 2550$.
Ei usu, et need tõesti John Romerolt tulevad?
I’ve decided to put up a set of DOOM 2 floppies (3.5″) on eBay! Will sign if you like (if you win). https://t.co/sNW6xR7Upo #games
— John Romero (@romero) June 25, 2017
Arvestades asjaolu, et paljud kaasaegsed mängumasinad ei oma isegi enam plaadilugejat, jääb antud oksjoni võit kindlasti riiulisse tolmu koguma. Ent tegelikult ongi see just taoliste eksklusiivsete esemete koht.
Allikas: Eurogamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 556 × Unustage GTA 6 – hoopis see on 2026. aasta oodatuim mäng!
2025 pole veel otsa saanud, ent juba oleme mõtetega järgmises aastas. Põhjus lihtne – just …
-
Teine Tase 555 × Kui rikas on Steam tegelikult? Vastus lööb su pahviks
Külla on tulnud Nele, kellega koos üritatakse lõplikult selgeks teha, et kumb lapsepõlvest tuttav sari …
-
PlayStationi fenomen – turvalised mängud emotsionaalselt pädematute meestega
Tundub veider tõdeda, aga kõigi mängimisele kulutatud aastakümnete jooksul pole ma kunagi PlayStationit omanud. Ehk …