Igipõline Xboxi fänn ja mängusiseste saavutuste (achievements) koguja Ray „Stallion83“ Cox on omanud kõrgeimat punktisummat enda käes tervelt 11 aastat. Nüüd jäi mees aga rekordist ilma.
Cox oli ka esimene, kelle Gamerscore (ehk saavutuste eest jagatavate punktide summa) ületas 1 miljoni piiri. Nüüd on ta aga sunnitud pikaaegsele rivaalile alla vanduma – sel ajal, kui Cox oma verivärske pruudiga mesinädalaid veetis, möödus temast Stephen „smernov“ Rowe, kes Coxile viimase dekaadi ajal kandadele astunud on. Kui seda esimest korda märgati, kommenteeris Cox twitteris, et ta on olnud seksimisega liiga hõivatud.
I've been too busy having all the sex. pic.twitter.com/aFNpwuaDY1
— Stallion83 (@Stallion83) July 4, 2017
Kas Cox suudab enda tiitli tagasi võita või hoiab Rowe sellest nüüd kahe käe ja kõikide küüntega kramplikult kinni? Seda selgitab vaid aeg.
Allikas: Eurogamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 517 × Miks me mängime ikka samu vanu mänge?
Numbrid ei valeta – üpriski arvestatav osa mänguritest veedab aega teoste seltsis, mis ilmusid juba …
-
See on üks äärmiselt oluline postitus wrestlingu teemal
Juba mõne aja pärast, 14. märtsil, ilmub tänavune sissekanne WWE maadlusmängude seerias – WWE 2K25. …
-
Palju õnne sünnipäevaks, The Legend of Zelda: Breath of the Wild!
2017. aasta 3. märtsil ilmus Nintendo Switchile (ja Wii U peale, aga kes seda konsooli …