Paar päeva tagasi postitas PlayerUnknown Steami teatise, et PlayerUnknown’s Battlegroundsi lõplik väljalaskekuupäev lükkub edasi 2017. aasta neljanda kvartali peale.
Arendajate algne plaan oli saada teos välja kuus kuud peale varajase ligipääsu avalikustamist. Edasilükkamise otsus tulenes sellest, et ei soovita inimesi panna pettuma, kui mängul on ilmumise hetkel veel mingid vead sees ning seetõttu otsustati kindla kuupäeva asemel anda pisut umbmäärasem, ent siiski käesoleva aasta sisse jääv ilmumisaken.
Oma teadaandes mainib PlayerUnknown veel, et on tänulik kõikidele, kes on vigade kohta teada andnud või jaganud ideid ja tagasisidet. Loomulikult ei lõppe edasilükke tõttu iganädalased ja -kuised uuendused, et saavutada mängu parim võimalik versiooni.
Allikas: Steam
Värske ⚡
-
Nintendo Switch 2 – tsipake igav, ent samas ülikvaliteetne mängumasin
Uue konsooli ilmumine on alati põnev aeg. Sellele eelneb pikk ootusärevus, mis kulmineerub joovastusega, kui …
-
Ludoloogia logi: Donald Trumpi sünnipäeval USA sidescroller’itest
Donald Trumpi jutt ei ole alati koherentne. Aga selles, et ta on alati ülistanud (toksilist) …
-
Teine Tase 531 × Kogu tõde Nintendo Switch 2 kohta!
Nintendo Switch 2 on kohale jõudnud ja ühtlasi on käes ka aeg sellest rääkida! Kas …