Fortnite Battle Royale on vägagi populaarne, selles ei ole mingit kahtlustki – nagu oli kuulda ka eelmise nädala podcastist! Pole siis ka mingi ime, et mängu populaarsus on tekitanud erinevaid väljakutseid, murdnud otseülekande rekordeid ja… sattunud pubide turundusplaanidesse.
Üks pubi Inglismaal pakub igal nädalal ühele võitjale 30 naela väärtuses pubikrediiti. Asutuse juhataja ja idee algataja Alex Coe mainis, et 300-st üritajast on ainult kaks mängijat selle ihaldusväärse auhinna saanud. Osa raskusest võib tuleneda sellest, et mängida tuleb suurel ekraanil projektori abil. Kindlasti tekib mõnel inimesel lavahirm. Noh, rääkimata väikesest sisendi viivitusest.
Auhind tundub küll palju ahvatlevam kui mingi kuiv kanaeine… Äkki peaks keegi selle teise battle royale mänguga sama tegema. PUBG ja pubi on ju peaaegu sama sõna!
Allikas: Eurogamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 517 × Miks me mängime ikka samu vanu mänge?
Numbrid ei valeta – üpriski arvestatav osa mänguritest veedab aega teoste seltsis, mis ilmusid juba …
-
See on üks äärmiselt oluline postitus wrestlingu teemal
Juba mõne aja pärast, 14. märtsil, ilmub tänavune sissekanne WWE maadlusmängude seerias – WWE 2K25. …
-
Palju õnne sünnipäevaks, The Legend of Zelda: Breath of the Wild!
2017. aasta 3. märtsil ilmus Nintendo Switchile (ja Wii U peale, aga kes seda konsooli …