Juba varemgi oleme oma lehel kajastanud saagat, kuidas mänguseerial Uncharted põhinev film kohe kuidagi valmida ei taha. Kolm aastat on möödunud ning tulemuseks pole kinolinale jõudnud teos, vaid jällegi vahetuv režissöör.
Seekord saab rambivalguses särada „10 Cloverfield Lane’i“ ja „Black Mirrori“ episoodi „Playtest“ režisöör Dan Trachtenberg. Projektiga viimati seotud olnud Shawn Levy otsustas jätkata tööd hoopis Ryan Reynoldsi filmiga „Free Guy“, kuigi vaid mõned nädalad enne lahkumist teavitas mees, et „Uncharted“ on lõpuks lähenemas filmivõtetele.
Olgugi, et järjekordne võtmeisik on leitud, pole teada, millal filmivõtted päriselt pihta hakkavad. Praegusel hetkel sõltub see näitleja Tom Hollandi kättesaadavusest, kes peaks kehastama filmis noort Nathan Drake’i. Hetkel on Holland hõivatud filmi „Spider-Man: Far From Home“ reklaamimisega.
Allikas: Eurogamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 557 × Kui mitu miljardit maksavad Mortal Kombati mängud?
Sel korral räägime rahast. Nimelt on mitmed kompaniid valmis kulutama miljardeid ja miljardeid dollareid, et …
-
Teine Tase 556 × Unustage GTA 6 – hoopis see on 2026. aasta oodatuim mäng!
2025 pole veel otsa saanud, ent juba oleme mõtetega järgmises aastas. Põhjus lihtne – just …
-
Teine Tase 555 × Kui rikas on Steam tegelikult? Vastus lööb su pahviks
Külla on tulnud Nele, kellega koos üritatakse lõplikult selgeks teha, et kumb lapsepõlvest tuttav sari …