Järjekordne aasta on otsa saamas, mis tähendab, et aeg selgeks teha, millised videomängud paistsid tänavu teistest enim silma. Level1 liikmed kogunesid kokku ning otsustasid, et need 10 teost jätsid meile kustumatu mulje. Millised on need mängud ja põhjused?
Allan: Tõenäoliselt viimase kümnendi parim Ubisofti mäng, mis pakub põnevaid katsumusi platvormimisel kui võitluses, pannes selle taustale imeilusa keskkonna. The Lost Crown jääb senimaani minu üheks lemmikuks Prince of Persia mänguks läbi aegade.
Sten: Tundub pisut naljakas, et tänavu ilmus tervelt kaks erinevat Prince of Persia mängu ning mõlemad käivad aeg-ajalt mu mõtteid kummitamas. Kuigi minu liisk langes lõpuks Rogue Prince of Persia peale (matsin selle alla mullu umbes 10 tundi), ning The Lost Crowni puhul piirdusin ainult demoversiooniga, siis pidevalt torkis kuklas mõte, et pean selle ühel heal hetkel ette võtma. See hetk pole veel kätte jõudnud, kuid asjaolu, et ma tänaseni sellest mängust (ja niivõrd üürikese kogemuse pealt) mõtlen, näitab kuivõrd hea see on!
Värske ⚡
-
Teine Tase 517 × Miks me mängime ikka samu vanu mänge?
Numbrid ei valeta – üpriski arvestatav osa mänguritest veedab aega teoste seltsis, mis ilmusid juba …
-
See on üks äärmiselt oluline postitus wrestlingu teemal
Juba mõne aja pärast, 14. märtsil, ilmub tänavune sissekanne WWE maadlusmängude seerias – WWE 2K25. …
-
Palju õnne sünnipäevaks, The Legend of Zelda: Breath of the Wild!
2017. aasta 3. märtsil ilmus Nintendo Switchile (ja Wii U peale, aga kes seda konsooli …