Soomlaste loodud plekimõlkimise simulaator Wreckfest 2 jõudis 20. märtsil varajasse ligipääsu. Arendajad lubavad, et see staadium kestab vähemalt aasta, mille jooksul võetakse kuulda kogukonna tagasisidet, et mängijateni tuua parim versioon mängust.
Varajane ligipääs sisaldab hetkel nelja autot ja nelja rada, millel neid sõiduvahendeid proovile panna. Lisaks tavapärastele ringradadele on esindatud ka klassikaline romuralli ning n-ö testimaailm, kus saab nautida täiustatud graafikat, mängufüüsikat ning helisid.
Mis aga kõige olulisem – mitmikmäng töötab juba praegu ! Lisaks on arendajad lubanud, et erinevalt esimesest osast saab Wreckfest 2 ekraanijagamise võimaluse, et koos sõbraga ühe mängumasina taga oma sõprussuhteid proovile panna. Siinkohal tekib põhjendatult küsimus, kas see sisu on piisav, et õigustada varajase ligipääsu eest raha välja käimist?
2014. aastal mängijateni jõudnud Wreckfest sai aastate jooksul nii palju lisasisu, et võttis silme eest kirjuks. Nii on see eeldus kindlasti üle kandunud ka järge.
Varajasest ligipääsust ei puudu ka erinevad vead, mille üle arendajad ise värskes treileris nalja teevad. Mina isiklikult ühegi veaga oma mängukogemuse juures kokku ei puutunud.
Graafiliselt, sõidufüüsika ja helide osas on juba praegu tegemist kindlasti suure edasiminekuga. Ehk on arendajad isegi liiga tugevalt proovinud saavutada realismi. Seetõttu tundub mängupilt hetkel kuidagi külm ja karge.
Võrreldes esimeses osas kasutatud soojema stiliseeritud stiiliga, on täiustatud mängumootor muutnud rajad detailsemaks ning objektide rohkus annab rohkem võimalusi nii enda kui ka vastaste ringiaega või tervet sõidukogemust rikkuda.
Varajasest ligipääsust on saanud nüüdseks pigem mängutööstuse reegel. Eks see võimaldab saada mängu edasiseks arenguks vajalikku eelarvet, meediakajastust ning kaasata tõsimeelseid fänne arendusprotsessi. Nüüd on vaja lihtsalt ka oma sõbrad ära rääkida, et nad Wreckfest 2 eest oleksid nõus juba praegu raha välja käima.
Mitmikmäng võõrastega ei erine väga üksikmängu kogemusest. Iga õnnestumine või ebaõnnestumine on aga kordades parem, kui seda saadab sõbra parastav naer või pahane röögatus.
Värske ⚡
-
Ülimenuka Balatro looja: minu järgmine mäng saab olema totaalne koerapask
Pole kahtlustki, et üks 2024. aasta parimaid mänge oli mullu veebruaris ilmunud kaardimäng Balatro. Mäng …
-
Teine Tase 519 × GTA 6, Life is Strange’i FLOP ja Fortnite’i Crocsid – mis toimub?
Mis juhtus Level1 Discordi kanaliga ning kuidas ennast veebiruumis varitsevate ohtude eest kaitsta? Andri paljastab …
-
Assassin’s Creed Shadows on tugev kandidaat seeria parima osa tiitlile
Naudin kena panoraamvaadet. Tõmban hinge. Ja hüppan. Assassins Creedis ikka hüpatakse. Ükskõik kui kõrgelt, sest …