Igipõline Xboxi fänn ja mängusiseste saavutuste (achievements) koguja Ray „Stallion83“ Cox on omanud kõrgeimat punktisummat enda käes tervelt 11 aastat. Nüüd jäi mees aga rekordist ilma.
Cox oli ka esimene, kelle Gamerscore (ehk saavutuste eest jagatavate punktide summa) ületas 1 miljoni piiri. Nüüd on ta aga sunnitud pikaaegsele rivaalile alla vanduma – sel ajal, kui Cox oma verivärske pruudiga mesinädalaid veetis, möödus temast Stephen „smernov“ Rowe, kes Coxile viimase dekaadi ajal kandadele astunud on. Kui seda esimest korda märgati, kommenteeris Cox twitteris, et ta on olnud seksimisega liiga hõivatud.
I've been too busy having all the sex. pic.twitter.com/aFNpwuaDY1
— Stallion83 (@Stallion83) July 4, 2017
Kas Cox suudab enda tiitli tagasi võita või hoiab Rowe sellest nüüd kahe käe ja kõikide küüntega kramplikult kinni? Seda selgitab vaid aeg.
Allikas: Eurogamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 559 × Aasta pläust! Aasta ämber! Aasta kõige ilusam mäng!
Aasta viimases osas tehakse selgeks, millised teosed väärisid tänavu enim tähelepanu. Milline videomäng pakkus kõige …
-
Sten Kohlmanni TOP 10 mängu aastal 2025
Võib tulla üllatusena, aga minu arvates on videomängud päris ägedad! Möödus järjekordne aasta, mille jooksul …
-
Robert Müürsepa lemmikmängud aastal 2025
On jälle see aeg. Esimene ports piparkooke on hävitatud. Elamine on mandariinikoori täis. Köögist tuleb …