Aastal 2007 Valve’i poolt loodud mõistatusmäng Portal ei pidanud algselt niivõrd suureks fenomeniks saama, reaalsus on aga teine. Nimelt on tegu kompanii ühe populaarseima mänguseeriaga, mis – nagu kõik teised Gabe Newelli maja mängud – kannatab triskafoobia (number 3 kartuse) all.
Nüüd, 10 aastat peale esimese osa ilmumist, kuulutati välja aga mäng, mis küll ei pruugi täita seda ilmumata kolmanda osa tühimikku, ent annab seeria fännidele midagigi hambusse. Nimelt on Valve käed löönud Bridge Constructor seeria looja Headup Gamesiga, kes toob juba sel kuul meieni teose nimega Bridge Constructor Portal. Mängu keskseks ideeks jääb muidugi sõiduvahendite abistamine punktist A punkti B, ent sel korral ei piisa vaid lihtlabase silla ehitamisest – kõik peab olema portaalidega kooskõlas!
Bridge Constructor Portal ilmub juba sel aastal PC, Maci ja nutiseadmete peale, tuleval aastal jõutakse ka kõikide konsoolideni.
Värske ⚡
-
Üllatus missugune: PS5 hittmängu Ghost of Yotei müüginumbrid on väga head
Mullu ilmunud PlayStation 5 eksklusiivmängul Ghost of Yoteil läheb üpris hästi. Müüginumbrid on mööda jooksnud …
-
Blizzard tegi kõrge IQ-taseme liigutuse – Overwatch 1 järg Overwatch 2 on nüüd Overwatch 1, sest miks mitte
Mäletate, kui Blizzard lasi välja ülipopulaarse tulistamismängu Overwatch? Ehk mäletate ka seda, et aastaid hiljem …
-
Teine Tase 565 × See episood läks käest ära: Epstein, Eesti ja videomängud
Kõik räägivad Epsteini failidest ja nüüd teeme seda ka meie. Eelkõige seetõttu, et nendest võis …