Järjekordne aasta on otsa saamas, mis tähendab, et aeg selgeks teha, millised videomängud paistsid tänavu teistest enim silma. Level1 liikmed kogunesid kokku ning otsustasid, et need 10 teost jätsid meile kustumatu mulje. Millised on need mängud ja põhjused?
Allan: Tõenäoliselt viimase kümnendi parim Ubisofti mäng, mis pakub põnevaid katsumusi platvormimisel kui võitluses, pannes selle taustale imeilusa keskkonna. The Lost Crown jääb senimaani minu üheks lemmikuks Prince of Persia mänguks läbi aegade.
Sten: Tundub pisut naljakas, et tänavu ilmus tervelt kaks erinevat Prince of Persia mängu ning mõlemad käivad aeg-ajalt mu mõtteid kummitamas. Kuigi minu liisk langes lõpuks Rogue Prince of Persia peale (matsin selle alla mullu umbes 10 tundi), ning The Lost Crowni puhul piirdusin ainult demoversiooniga, siis pidevalt torkis kuklas mõte, et pean selle ühel heal hetkel ette võtma. See hetk pole veel kätte jõudnud, kuid asjaolu, et ma tänaseni sellest mängust (ja niivõrd üürikese kogemuse pealt) mõtlen, näitab kuivõrd hea see on!
Värske ⚡
-
Ludoloogia logi: vanavanemate päeval vanavanematega mängudest
Vahvat vanavanemate päeva! Vaatame täna paari humoorikat mängu, kus ühes sekeldab vanaema, teises vanaisa. Grandpa …
-
Teine Tase 544 × Kas aasta oodatuim indie-hitt valmistab pettumuse?
Viimaste aastate oodatuim indie-mäng Hollow Knight: Silksong on lõpuks ometi kohale jõudnud ning Allan on …
-
Teine Tase 543 × Kas uus Metal Gear Solid kannatab kriitikat?
Külla on tulnud Puhata ja Mängida saatejuht Rainer Peterson, kes räägib, kuidas värskelt ilmunud Metal …