Kodumaised Nintendo Switchi omanikud! Ma tean, et teid on pisut vähem kui teiste konsoolide omanikke, ent see ei tähendaks, et nädalavahetusel mängimata jääks!
Nimelt toimub käesoleval nädalavahetusel (24-26. märts) sel suvel ilmuva Splatoon 2 Global Testfire nimeline testiperiood, kus üpriski limiteeritud ajaakende jooksul saavad kõik huvilised mängu proovida. Testiperiood on jagunenud kuueks tunniajaliseks mooduliks ning leiavad aset järgmistel kuupäevadel ja kellaaegadel (arvestatud Eesti aja järgi):
24. märts: 21.00-21.59
25. märts: 5.00-5.59, 13.00-13.59 ja 21.00-21.59
26. märts: 6.00-6.59 ja 14.00-14.59
Splatoon 2 Global Testfire on Nintendo Switchi poes olnud allalaetav juba mõnda aega, ent kui see veel tegemata, tasub kõnealune mäng kindlasti tirima panna ja ära proovida. Perioodi ajal pakub mäng kasutajatele vaid käputäie relvi, mida saab katsetada kahe kaardi peal.
Seeria esimene, finantsiliselt ebaõnnestunud Wii U peal ilmunud osa oli konsooli üks populaarsemaid pakkumisi, müües üle miljoni eksemplari.
Värske ⚡
-
Üllatus-üllatus, järgmine Fable ei ilmu ka käesoleval aastal, sest GTA 6
Aastal 2023 välja kuulutatud Fable (uus, mitte vana) pidi ilmuma aastal 2025. Seejärel lükati see …
-
Hitmani loojate uus James Bondi mäng tegi ööpäevaga miljonimüügi
Taani mängustuudio IO Interactive’i värskeim teos 007: First Light on nüüd väljas. Esimene ööpäev oli …
-
Level1 Aasta Mäng 2015 võitja saab järgmisel aastal uue lisaosa
The Witcher 3: Wild Hunt võitis aastal 2015 Level1 Aasta Mäng tiitli. 2027. aastal saab …