fbpx

Fänniprojekt, mille eesmärgigks oli tõsta ümber Red Dead Redemption Rockstari 2013. aastal ilmunud GTA V-te, on sunnitud pärast kolmeaastast arendusprotsessi töö lõpetama.

Red Dead Redemption V ekraanitõmmis

Möödunud kuul avaldati Red Dead Redemption V nime kandvast projektist esimesed ekraanitõmmised, mis näitavad kauneid Metsiku Lääne vaateid renderdatuna GTA V mootoris. Fännid võtsid pildid soojalt vastu, kuid tundub, et Rockstar ja Take-Two olid teisel arvamusel. Eelmisel reedel YouTube’i postitatud modifikatsiooni treiler jõudis üleval olla vaid mõned üksikud hetked enne, kui Red Dead Redemption V projektijuhti Mr. Leisureware’i survestati tööd lõpetama.

Red Dead Redemption V ekraanitõmmis

Kuigi Mr. Leisureware ei laskunud juhtunu osas detailidesse, kinnitas ta gtaforumsis, et temaga on pärast modifikatsiooni treileri avalikustamist ühendust võetud ning sestap on meeskond sunnitud selle arenduse lõpetama. Lisaks toetajate tänamisele kirjutas ta ka, et tegu ei olnud katsega portida Red Dead Redemptionit arvutile, mida fännid alates mängu väljalaskest on oodanud. Modifikatsioon hõlmanuks mõlema mängu kaarte ja vaid veidi originaalmaterjali, kuid kindlasti ei saa seda näha ikoonilise vesterni arvutiversioonina.

Mis seal ikka, arvutimänguritele jääb ikka alles unistus, et (loodetavasti) selle aasta lõpus ilmuv Red Dead Redemption 2 jõuab millalgi ka nende meelisplatvormile.

Allikas: Eurogamer