Vihjeid Doomfisti-nimelisele tegelasele on Blizzardi ülimenukast tulistamismängust leidunud juba algusest peale – oli ju tema metalne kinnas Overwatchi esimese treileri üks keskpunktidest.
Nüüd on ootamine lõppenud ning Doomfist on 25. tegelane, kes mängu ridadesse astub. Tegu on ründekangelasega, kelle relvaks on just too eelnimetatud mehaaniline kinnas. Doomfisti ajaloo paljastamiseks avaldas Blizzard lühikese animatsiooni, lisaks räägib teose peadisainer ning Blizzardi asepresident Jeff Kaplan eraldi videos lähemalt, mida uuelt karakterilt oodata võib.
Doomfist on juba praegu mängitav Overwatchi PC-versiooni PTR-is (Public Test Realm), täismängu ja konsoolidele jõuab ta tõenäoliselt järgmise paari nädala jooksul.
Värske ⚡
-
Teine Tase 591 × Hinnad tõusevad lakke, aga vähemalt Linux on igavene!
Andri ja Sten räägivad sel korral röögatutest hinnatõusudest, mis mängurite elu veelgi kallimaks teevad. Lisaks …
-
Gotham Knights ei ole mäng, millest peaks ilmtingimata kirjutama. Tegin seda sellegi poolest
Batman on surnud. Elagu Batman. Gotham Knights on üks ääretult huvitav videomäng. Ma ei pea …
-
Teine Tase 590 × Mängude tulevik on üpris tume. Kes selles süüdi on?
Gert on tagasi, et rääkida Stenile veidrast BMX-i mängust ja öelda, mida arvab tema sellest, …