Aasta lühim kuu on läbi ja algamas on kevad, mistõttu saame taaskord teatada uutest PlayStation Plusiga kaasas olevatest mängudest!
KUI OMAD PLAYSTATION 4 KONSOOLI
BLOODBORNE
Demon’s Soulsiga jätsime me alles hüvasti, kuid nüüd on aeg suunata pilgud teise PlayStationi eksklusiivse Souls-tüüpi mängu suunas, mis on kiire, kena ja sama armutu! Jah, see on Bloodborne ning jaht on juba alanud!
RATCHET & CLANK
Armastatud PlayStation 2 ja PlayStation 3 aegne platvormimänguseeria jõudis paar aastat tagasi ka Sony praeguse põlvkonna mängumasinale. Kuna mina olin üks neist, kes selle totaalselt maha magas, on nüüd hea aeg see ette võtta!
KUI OMAD PLAYSTATION 3 KONSOOLI
LEGEND OF KAY
Uhhh….. Rotid, gorillad ja mingi kass-ninja? Tundub üpriski jabur, mistõttu võib hea olla!
MIGHTY NO. 9
EI!
KUI OMAD PLAYSTATION VITA KONSOOLI
CLAIRE: EXTENDED CUT
Claire on tavaline teismeline tütarlaps, kes oma ema külastades satub kuskile pärapõrgusse ning sellest tehakse ei midagi muud kui üks õudusmäng. Juhhei!
BOMBING BUSTERS
Jah, see on see vana hea BomberMan aga teise nimega. Rohkem midagi…
Värske ⚡
-
Üllatus-üllatus, järgmine Fable ei ilmu ka käesoleval aastal, sest GTA 6
Aastal 2023 välja kuulutatud Fable (uus, mitte vana) pidi ilmuma aastal 2025. Seejärel lükati see …
-
Hitmani loojate uus James Bondi mäng tegi ööpäevaga miljonimüügi
Taani mängustuudio IO Interactive’i värskeim teos 007: First Light on nüüd väljas. Esimene ööpäev oli …
-
Level1 Aasta Mäng 2015 võitja saab järgmisel aastal uue lisaosa
The Witcher 3: Wild Hunt võitis aastal 2015 Level1 Aasta Mäng tiitli. 2027. aastal saab …