„Minutid läevad, tunnid ja päevad, igatsus hinge rahutuks taas teeb.“ Nii kõlab Terminaatori loo „Tänapäeva muinaslugu“ refrään, mis sobiks imehästi iseloomustama ka kauaoodatud Red Dead Redemption 2 ilmumist, mis, oh imet, on taas edasi lükatud.

Rockstar Games avaldas blogipostituses, et metsiku lääne seiklused jõuavad meieni 26. oktoobril. Põhjenduseks tuuakse taaskord asjaolu, et mängu viimistlus võtab oodatust kauem aega. Edasilükkamise kõrval on reegliks saanud ka viis, kuidas antud teate negatiivset poolt proovitakse tasakaalustada, avalikustades pilte mängust.

Mis meil muud üle jääb, kui tõmmata kalendris maha järjekordne ring ning teha uus, samal ajal fantaseerides, mis tunne on kaabu peas ja revolver vööl hobusega päikeseloojangu suunas ratsutada.
Allikas: Rockstar Games
Värske ⚡
-
Üllatus-üllatus, järgmine Fable ei ilmu ka käesoleval aastal, sest GTA 6
Aastal 2023 välja kuulutatud Fable (uus, mitte vana) pidi ilmuma aastal 2025. Seejärel lükati see …
-
Hitmani loojate uus James Bondi mäng tegi ööpäevaga miljonimüügi
Taani mängustuudio IO Interactive’i värskeim teos 007: First Light on nüüd väljas. Esimene ööpäev oli …
-
Level1 Aasta Mäng 2015 võitja saab järgmisel aastal uue lisaosa
The Witcher 3: Wild Hunt võitis aastal 2015 Level1 Aasta Mäng tiitli. 2027. aastal saab …