Ekstsentrilise videomänguarendaja Suda51 esimene tuntuim teos oli PS2 ja Gamecube’i peal 2005. aastal välja lastud killer7. Kuigi too üllitis on aastate jooksul saanud kultusmängu staatuse, ei ole paljud mängijad Suda üht omapärasemat seiklust isegi proovinud. See kõik võib aga muutuda, kuna arendaja endi sõnul on killer7 uusversioon kindlalt reaalsuseks saamas.
Grasshopper Manufacture (Suda51 algatatud stuudio) tähistas hiljuti enda 20. aastapäeva. Ürituse ajal tehti otseülekannet, kus Suda mainis, et ta tahaks enda varasemaid teoseid, nagu killer7 ja Flower, Sun, and Rain, lasta välja uues kuues. Antud info tuli Nicovideo.jp jaapanikeelsest ülekandest ning kõik sai hiljem Twitteris kinnitust ühelt üritusel kohalolijalt.
Yes, and FSR remaster in the future. No definite date but "in the future"
— A.M. (@steelballrunner) March 17, 2018
Rohkem infot praeguseks ei ole – ei platvormide ega täpse aja kohta. Arvestades, et paljud Suda51 varasemad teosed on hakanud ilmuma mitte kõigest konsoolidel, aga ka Steamis, siis võib loota, et killer7 jõuab ka PC peale!
Võtku see 10 aastat või vähem!
Allikas: PC Gamer
Värske ⚡
-
Teine Tase 532 × Soomlased astusid oma uue mänguga ämbrisse?
Põhjanaabrite kuulsaim mängustuudio Remedy (Max Payne, Alan Wake) lasi välja uue mängu ja Sten on …
-
Nintendo Switch 2 – tsipake igav, ent samas ülikvaliteetne mängumasin
Uue konsooli ilmumine on alati põnev aeg. Sellele eelneb pikk ootusärevus, mis kulmineerub joovastusega, kui …
-
Ludoloogia logi: Donald Trumpi sünnipäeval USA sidescroller’itest
Donald Trumpi jutt ei ole alati koherentne. Aga selles, et ta on alati ülistanud (toksilist) …