Microsofti E3 konverentsil on Xboxi meeskond näidanud nii mõndagi ägedat (jee, Battletoads on tagasi!), kuid suhteliselt vähe tähelepanu on saanud ulatuslike muutusi läbiv Dying Light frantsiis. Nimelt on teose arendusmeeskonnaga ühinenud kultusstaatusega videomängudisainer Chris Avellone.
Esimene Dying Light oli üpris hea mäng. See sisaldas kõike, mida heast zombiapokalüpsise simulaatorist võiks oodata, peale ühe asja. Sellel polnud head lugu. Olukorra kohendamiseks otsustas Techland kutsuda enda ridadesse Chris Avellone’i, kes on aidanud luua selliseid geniaalseid videomänge nagu Planescape: Torment, Fallout: New Vegas, Divinity: Original Sin 2 ja paljud muud.
Selle tulemusena sisaldab Dying Light 2 mitmekülgseid dünaamilisi süsteeme, mida mängija saab oma otsuste ja tegudega mõjutada. Näiteks tuuakse ühe võmmide grupiga kas kokkulepe saavutamine või nende tapmine, mis viib regiooni täiesti erinevate arenguteni.
Chris Avellone on tuntud kui suurepäraste narratiivsete olukordade looja ja lahendaja, mistõttu tundub Dying Light 2 kui Microsofti suurepärase konverentsi üks peidetud pärlitest.
Värske ⚡
-
Teine Tase 407 × Esmatutvus Elden Ringiga: ma ei saa mitte midagi aru!
Aastanumbriks on küll juba 2023, ent Andri on alles nüüd avastamas 2022. aasta kõige paremat …
-
Leho mängis… üheosalisi Euroopa sidescroller’eid
Nagu juba kuuel varasemal aastal, tuleb ka tänavu jaanuaris minu tagasivaade Euroopas valmistatud sidescroller’itele. Ning …
-
Teine Tase 406 × Aasta 2023 esimene suur üllataja on selgunud?
Sten ja Allan on mõlemad mänginud 2023. aasta esimest suuremat mängu ning leiavad, et tegemist …