Electronic Arts on loonud fondi toetamaks möödunud pühapäeval Jacksonville’is Madden NFL 19 turniiril aset leidnud tulistamise ohvreid. Stuudio on fondi toetanud miljoni dollariga.

Eelmisel pühapäeval Jacksonville’is toimunud Madden NFL 19 turniiril avas 24-aastane David Katz kohalviibijate pihta tule, mis päädis 3 hukkunu ja 11 vigastatuga. Toetamaks hukkunute perekondi ja teisi kannatanuid on EA loonud fondi nimega The Jacksonville Tribute ja toetanud seda 1 miljoni dollari suuruse annetusega. Peagi on võimalik ka kõigil teistel soovijatel fondi oma panus anda.
Rohkem infot The Jacksonville Tribute’i kohta leiab EA poolt Twitteris avaldatud teadaandest:

Veel korraldab EA 6. septembril Maddeni striimi, et mängijaskonda pärast traumeerivat sündmust kokku tuua. Stuudio avaldab selle kohta rohkem infot lähipäevil.
Allikas: Kotaku
Värske ⚡
-
Võimas! Silent Hill 2 uusversiooni on ostetud üle 5 miljoni koopia
2024. aastal ilmus uusversioon legendaarsest õudusmängust Silent Hill 2. Mäng on Konami jaoks osutunud üpriski …
-
Teine Tase 570 × Milliseid mänge mängivad tüdrukud?
Naistepäeva tuules räägib külla tulnud Keiu sellest, mida tähendab mängimine tema jaoks ja millised olid …
-
Resident Evil Requiemit müüdi vähem kui nädalaga rekordilised 5 miljonit koopiat
Veebruari lõpus ilmunud õudusmäng Resident Evil Requiem on osutunud äärmiselt edukaks, teatas Capcom. Nimelt on …