Rage 2 on vaid üksikmänguosisega teos, mis tähendab, et puudub igasugune ühistegevuse, koostöö või mitmikmängu võimalus. Küll aga proovivad arendajad antud probleemi lahendada kaasates populaarset voogedastusplatvormi Twitch.tv.
Oma vaatajatega koos tühermaad avastades on võimalik tänu Twitchi lisale keerulistest olukordadest puhtamalt välja tulla (kuigi hügieen ei tundu mängus olevat see põhiline mure). Surres saavad jälgijad lisada oma panuse mängides defibrillaatoriga minimängu, mis võib tegelase nii ellu äratada kui ka parandada tema elude hulka.
Id Software proovib sellega soosida rohkem mängu voogedastamist, kuna avatud maailmaga teosed kipuvad populaarsete mitmikmängude varju jääma. Kui projekt on edukas, võime lähitulevikus sarnaseid lahendusi veelgi näha.
Rage 2 on siiani pigem leigelt vastu võetud – kiidetakse küll mängu tulistamismehhaanikat, mis on otseselt üle toodud 2016. aasta mängust DOOM, kuid lugu ning tegelased jätavad pigem ükskõikseks.
Allikas: GameSpot
Värske ⚡
-
Ludoloogia logi: ulmelised Euroopa sidescroller’id
Traditsioonilised aastaalguse Euroopa sidescroller’ite arvamuslood on viimastel kordadel jaotunud üksikosade ja järgede kogumiteks. Nüüd segame …
-
Teine Tase 512 × Kuidas teha videomäng vaid 48 tunniga?
Andri käis ühel nädalavahetusel Game Jamil, mille eesmärgiks oli vaid 48 tunniga valmis teha üks …
-
Leho TOP 5 mänguootust aastal 2025
See on nagu needus. Nii, kui mõne mängu oodatuimate edetabelisse panen, lükkub see suure tõenäosusega …