Suured koletised – olemas! Milla Jovovich – olemas! Lekkis 2020. aasta 4. septembril ilmuva filmi „Monster Hunter“ esimene õrritaja!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=fOReNhyl4fc
Tõsi, film on juba ammu fännide pahameeletormi osaks saanud, seda alustades stsenaariumist, mis meenutab pigem Call of Duty ekraniseeringut kui midagi, mis sarnaneks Monster Hunteri seeriale. Esimene õrritaja ei anna muidugi selleks enam alust, ent samas on tegemist siiski, noh, vaid õrritajaga.
Teistest staaridest astuvad linateoses üles Ron Perlman, T.I. Harris, Meagan Good, Diego Boneta, Josh Helman, Jin An-Yeung ja Tony Jaa. Režissööri-, produtsendi- ja stsenaristitoolis istub muidugi Paul W.S. Anderson, kellel on varemgi õnnestunud võtta mänguseeria… ning minna sellest filmidega võimalikult kaugele. Kui ei midagi muud, siis vähemalt võiks sellest tulla hea märulifilm! Videomängufilmina on rohkemate inimeste pilgud suunatud pigem „Unchartedi“ poole.
Allikas: Polygon
Värske ⚡
-
Teine Tase 561 × Kus kõik on? Sten räägib mängudest ÜKSI!
Saatuse tahtel on Sten stuudiosse täiesti üksi jäänud ning peab eetri omaette täis rääkima. Teemaks …
-
Leho Lahtvee TOP 10 mänguelamust aastal 2025
Mänge on liiga palju. Ülekoormavalt ja uputavalt. Kahjuks on mõned noist head. Kui ei oleks, …
-
Teine Tase 560 × Teeme panuseid: kas sel aastal ilmub lõpuks GTA 6?
Taaskord on kätte jõudnud aasta, mil peaks ilmuma kauaoodatud GTA 6! Eelmisel korral lükati see …