Allakäigu trepil astunud Silent Hill õudusmängude seerias pole juba seitse aastat ühtegi üllitist ilmunud. Seevastu annab Konami õhkõrna lootuse, et sari pole lõplikult maha maetud.
Avaldus Kanada patendiametisse on sisestatud ning käesoleva aasta lõpus aeguma pidanud kaubamärgile soovitakse saada pikendust. Sama asja tuleb teha näiteks ka Ameerika Ühendriikides, kuid tolle paberi esitamise viimane tähtaeg on ülejärgmise aasta veebruari keskpaik. Võttes arvesse, kuidas Konami seeriaga käitub, on üllatav, et seda üldse tehakse – kasulikum oleks ilmselt õigused edasi müüa ning lõpetada maaslamaja löömine!
Tulevik on tume. Järgnevalt saab stuudio minna ainult kahes suunas: kas taaselustada seeria või see täiesti maha matta. Pärast Hideo Kojima ja Konami lahkhelisid ei oskagi nagu midagi oodata. Death Stranding paistab olevat just see, mis võiks asendada Silent Hilli eksistentsi ning luua alguse täiesti uuele seeriale.
Allikas: ResetEra
Värske ⚡
-
PlayStationi fenomen – turvalised mängud emotsionaalselt pädematute meestega
Tundub veider tõdeda, aga kõigi mängimisele kulutatud aastakümnete jooksul pole ma kunagi PlayStationit omanud. Ehk …
-
Teine Tase 554 × TOP 10 mängu, mida peaksid kindlasti vältima
Lõppeva aasta halvimad mängud on selgunud ning üheskoos külla tulnud Tomasega võetakse need ka luubi …
-
Ludoloogia logi: meestepäeval juubelit pidavast Hitmanist ja teistest palgamõrvaritest
Head meestepäeva! Tähistame täna selle kõrval veel ka teist tähtpäeva – Hitmani mänguseeria saab ülehomme …