Ubisoft teatas, et hakkab tööd tegema The Division 3 kallal. Kas ja kuidas mõjutab see varasemalt väljakuulutatud tasuta The Division Heartlandi (rääkimata sellest mobiilimängust, mille nime ma ei mäleta) me ei tea.
Igatahes andis kõnealune uudis ideaalse ettekäände, et jagada teiega kõike seda suurepärast The Divisioni teemalist videosisu, mida me Levelis (1, mitte see klubi) aastate jooksul teinud oleme.
The Division 1
Veel enne, kui täismäng ilmus, oli võimalus proovida beetat. Täpselt seda tegid ka… Henryk ja Ragnar. Hmm, kõlab tuttavalt, aga ma ei tea, kes need inimesed on. Igatahes, nad mängisid ja rääkisid sellest.
Õnneks kui läks täismängu salvestamiseks, siis tegid seda juba tuttavamad inimesed: mina ja Andri.
The Division 2
Huh. Jälle beeta ja jälle keegi Ragnar… Keegi jätke kommentaar ja öelge, kuskohast ta mulle nii tuttav tundub…
Olid ajad, mil Levelil oli kontor, kus sai õlut juua ja mängida. Täpselt seda me Allaniga selles videos tegimegi. Võibolla ainult mina. Võibolla.
Värske ⚡
-
Andri tegi arvutimängu ja sa saad seda juba praegu Steamis proovida!
Kui sa kuulad meie iganädalast podcasti Teine Tase, siis ehk juba oled kuulnud, et Andri …
-
Teine Tase 547 × See mäng toob PlayStationile lõpliku võidu konsoolisõjas
Sel korral viskavad Sten ja Andri pilgu peale Marvel’s Wolverine esimesele treilerile ning peavad tõdema, …
-
Teine Tase 546 × Ghost of Yotei – kas aasta olulisim PlayStationi mäng väärib ostmist?
Kohe-kohe ilmub PlayStation 5 mäng Ghost of Yotei, mida saab pidada Sony jaoks tänavu üheks …