Virtuaalreaalsuse esimesed sammud on olnud tehniliselt huvitavad, ent kuidas on lood finantsiliste saavutustega? Samal ajal, kui konkurendid enda müüginumbreid vaka all hoiavad, teatas Sony, et endalegi üllatuslikult on nende virtuaalreaalsusprillid PlayStation VR olnud üle ootuste edukad.
Sony Interactive Entertainment osakonna tegevjuht Andrew House avaldas The New York Timesile antud intervjuus, et masinat on nelja kuu jooksul müüdud 915 000 eksemplari. Firma algseks plaaniks oli purustada miljoni müüdud seadme piir tänavu aprilli keskpaigaks. Praeguse seisuga ollakse sellest graafikust kindlalt ees. Tundub, et Sony on masina populaarsust alahinnanud, sest nii mõneski kohas, eelkõige Jaapanis, on nõudlus tunduvalt suurem kui pakkumine – inimesed, saades teada, et poodidesse on jõudmas uus laadung PS VR seadmeid, moodustavad juba varakult poe ukse taha järjekordi.
House sooviks näha, et arvestatav protsent praegustest PlayStation 4 omanikest soetaksid endale Sony VR-seadme, aidates sel massidesse tungida. Selleks on muidugi vaja ka mänge – kuigi osad väiksemad katsetused on üpriski ägedad, vajame me siiski rohkem Resident Evil 7 laadseid teoseid, mis lubavad rohkemat kui vaid tunniajast lõbu.
Loodetavasti on maikuu 16. päeval ilmuv VR-tulistamismäng Farpoint samm õiges suunas.
Allikad: The New York Times, Twitter
Värske ⚡
-
Jah, see uus Battlefield on hea, aga kas sa neid eelmisi mäletad?
Esimene nädalavahetus Battlefield 6 beeta seltsis on nüüd veedetud ning on põhjust rõõmustada, sest meid …
-
Teine Tase 539 × Battlefield 6 – kõik, mida pead teadma enne beeta algust
Värskes episoodis võtavad Sten, Aleksandr ja Andri ette terve rea kuumi mänge, alustades Super Mario …
-
Just nendes videomängudes kõlab selle aasta kõige parem muusika
Juba on pool mänguaastast seljataga ja mitmel pool pannakse tänavu ilmunud mänge paremuse järgi rivvi. …