Rage 2 on vaid üksikmänguosisega teos, mis tähendab, et puudub igasugune ühistegevuse, koostöö või mitmikmängu võimalus. Küll aga proovivad arendajad antud probleemi lahendada kaasates populaarset voogedastusplatvormi Twitch.tv.
Oma vaatajatega koos tühermaad avastades on võimalik tänu Twitchi lisale keerulistest olukordadest puhtamalt välja tulla (kuigi hügieen ei tundu mängus olevat see põhiline mure). Surres saavad jälgijad lisada oma panuse mängides defibrillaatoriga minimängu, mis võib tegelase nii ellu äratada kui ka parandada tema elude hulka.
Id Software proovib sellega soosida rohkem mängu voogedastamist, kuna avatud maailmaga teosed kipuvad populaarsete mitmikmängude varju jääma. Kui projekt on edukas, võime lähitulevikus sarnaseid lahendusi veelgi näha.
Rage 2 on siiani pigem leigelt vastu võetud – kiidetakse küll mängu tulistamismehhaanikat, mis on otseselt üle toodud 2016. aasta mängust DOOM, kuid lugu ning tegelased jätavad pigem ükskõikseks.
Allikas: GameSpot
Värske ⚡
-
Teine Tase 525 × Karl-Alari Varma: ma olen nii õnnelik, et see mäng välja tuli!
Üle pika aja liitub meiega Karl-Alari Varma, kes on siiralt vaimustuses ühest kauaoodatud mängust. Arutame …
-
Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivalil näeb esmakordselt Aegna saarel toimuvat õudusmängu
Esimest korda HÕFFi 20-aastase ajaloo jooksul ühendavad Haapsalus jõud Eesti tuntuimad videomängukanalid Puhata ja Mängida …
-
Teine Tase 524 × Kas The Elder Scrolls IV: Oblivion on hea ka aastal 2025?
Aastal 2006 ilmus Bethesda legendaarne rollimäng The Elder Scrolls IV: Oblivion. Nüüd, pea 20 aastat …