Sony Playstation 4 tarkvara uuendusega tuleb kaasa ka rakendus nimega SHAREfactory, mis teeb mänguvideote salvestamise, töötlemise ning jagamise mugavaks.
Uus rakendus võimaldab kasutajal lihtsalt ning mugavalt salvestada mängu protsessi, videolõiku mõningal määral lõigata, isikupärastada, lisada eriefekte, teksti, muusikat ning isegi PS Camera-ga tehtud videot, mis on hädavajalik funktsioon letsplay-de tegijate jaoks.
Kui mänguvideote Oscari nominent on valmis, saab seda jagada sõpradega Facebook-i vahendusel või siis lihtsalt salvestada videolõik mälupulgale.
Allikas: Playstation Blog
Värske ⚡
-
PlayStationi fenomen – turvalised mängud emotsionaalselt pädematute meestega
Tundub veider tõdeda, aga kõigi mängimisele kulutatud aastakümnete jooksul pole ma kunagi PlayStationit omanud. Ehk …
-
Teine Tase 554 × TOP 10 mängu, mida peaksid kindlasti vältima
Lõppeva aasta halvimad mängud on selgunud ning üheskoos külla tulnud Tomasega võetakse need ka luubi …
-
Ludoloogia logi: meestepäeval juubelit pidavast Hitmanist ja teistest palgamõrvaritest
Head meestepäeva! Tähistame täna selle kõrval veel ka teist tähtpäeva – Hitmani mänguseeria saab ülehomme …