Mullune, 2017. aasta oli batte royale žanri võidukäigu algus. Ukse lõi jalaga lahti PlayerUnknown’s Battlegrounds, tema tagatuulest hüppas välja Fortnite Battle Royale ning sinna sappa mahtus veel mõni uuem idee.

Käesoleval aastal hakkavad ennast ilmutama aga esimesed raisakotkad, kes samuti kõnealuse žanri edust mahlakat tükki hammustada soovivad. Alles äsja rääkisime Activisioni ja Treyarchi plaanidest lisada battle royale mängulaad tänavusse Call of Duty: Black Ops IIII mängu, nüüd aga kõlavad jutud, et EA ja DICE on täpselt sama planeerimas.
Väidetavalt on arendaja nelja seina vahel kokku klopsitud mängulaadi prototüüp, mis võib (kuid ei pruugi) leida tee sügisel ilmuvasse Battlefieldi seeria uusimasse sissekandesse (viimane kannab kõlakate kohaselt nime Battlefield V).
Loodetavasti saab kõik selgeks juba sel suvel.
Allikas: VentureBeat
Värske ⚡
-
Teine Tase 591 × Hinnad tõusevad lakke, aga vähemalt Linux on igavene!
Andri ja Sten räägivad sel korral röögatutest hinnatõusudest, mis mängurite elu veelgi kallimaks teevad. Lisaks …
-
Gotham Knights ei ole mäng, millest peaks ilmtingimata kirjutama. Tegin seda sellegi poolest
Batman on surnud. Elagu Batman. Gotham Knights on üks ääretult huvitav videomäng. Ma ei pea …
-
Teine Tase 590 × Mängude tulevik on üpris tume. Kes selles süüdi on?
Gert on tagasi, et rääkida Stenile veidrast BMX-i mängust ja öelda, mida arvab tema sellest, …