Firewatch – nüüdseks Valve’i suure katuse all tegutseva mängustuudio esikteos – oli suurepärase loo ja õhkkonnaga jalutamissimulaator, mis suutis ennast pressida ka minu 2016. aasta lemmikmängude hulka.
Käesoleva aasta alguses lubati kõnealune mäng tuua ka Nintendo Switchi peale, ent tol hetkel jäi ilmumiskuupäev veel saladuseks. Nüüd on kindel, et teosest saab suurepärane jõulukink – Firewatch hakkab pakkuma tuliseid momente täpselt enne jõule, 17. detsembril.
https://twitter.com/panic/status/1068939298487988224
See ei tähenda aga seda, et nüüdsest on kõik Firewatchiga seotud ootamised lõpusirgele jõudnud. Väidetavalt peaks meieni veel jõudma ka videomängu hõbeekraanile kanduv tõlgendus. Samuti tasub silmad ja kõrvad lahti hoida Campo Santo järgmiser teose suhtes – hetkel on töö all Egiptuses aset leidev mõistatusmäng In The Valley of Gods.
Värske ⚡
-
Teine Tase 522 × Mängud on kallimad kui kunagi varem – kes selles süüdi on?
Videomängud on niigi kulukas hobi, aga hinnad kerkivad üha kõrgemale. Kas süüdi on ülemaailmne majanduse …
-
Kõik oluline, mida sa Nintendo Switch 2 kohta teadma peaksid
Nintendo tutvustas lähemalt enda eesootavat konsooli Switch 2. Panime kirja kõige olulisema info, mida sa …
-
Teine Tase 521 × Switch 2 tuleb – aga mis meist saab?
Sel korral valmistuvad Sten, Allan ja Andri Nintendo Switch 2 tulekuks. Tõsi, minevikus elavad mehed …