Möödunud nädala teises pooles leidis aset tänavune Gamedev Days mängukonverents, kus astuti üles erinevate loengutega. Lisaks sai aga oma käega proovida ka erinevaid suuremaid ja väiksemaid indie-teoseid. Ühena neist oli mängitav Eesti stuudio Gamecan poolt loodav Overstep.
Indie-projektide esitlemist enda alla koondanud Game Village andis kohalolijatele võimaluse valida välja teos, mis neile enim meeldis. Pjedestaali kõrgeimale astmele suutis ronida ei keegi muu kui Gamecan, teenides oma teosega välja nii publiku lemmiku kui ka žürii poolt valitava The Game Village Showcase tiitli ning sellega kaasnevad auhinnad, nagu näiteks Indie Prize stipendiumi ning kutsed Casual Connect mängukonverentsile.
Posted by GameDev Days on Esmaspäev, 15. aprill 2019
Magasid Gamedev Days ürituse maha ja ei saanud oma silmaga Overstepi näha? Vaata eksklusiivset mänguvideot vaid Level1 lehel, samuti tutvu Kaspari esmamuljetega. Viska silm peale ka ülejäänud mängudele, mida Kaspar näha ja katsuda sai.
Värske ⚡
-
Doki Doki Luuserite Klubi, osa 40: „Ma arvasin, et te olete surnud!“
Poisid on talveunest ärganud ning otsustanud veidi animest rääkida. „Veidi“ on siinkohal võib-olla vale sõna, …
-
VIDEO: kas Resident Evil 4 uusversioon on sama õudne kui originaal?
Sten viib Andri Hispaania kõhedatesse metsadesse ning nende keskel asuvasse õõvastavasse külakesse. Kes seal elavad, …
-
Teine Tase 414 × Kas meil on vaja PlayStation 5 Pro konsooli?
Andri on oma pikalt puhkuselt tagasi ning kohe esimeses saates esitab Sten talle keerulise küsimuse …