The Division 2 tundub olevat täpselt sama mäng, mis esimenegi
Nii Ragnar kui ka Sten on mänginud hiljuti toimunud The Division 2 beetat. Nüüd on vaja maha istuda, mängu uurida ja arutada, kas, mida ja kuidas on Ubisoft asju esimese osaga võrreldes muutnud. Lisaks mõlgutatakse …