fbpx

Eesti mängutööstus on viimastel aastatel läbi tegemas suurt hüpet. Nüüd saame rääkida tunduvalt rohkematest kui vaid ühest või kahest Maarjamaal valmivast mängust. Üheks neist on Pärnu mängustuudio Gamecani poolt loodav Overstep, mille suletud beetat on võimalik proovida 7. septembril, algusega kell 18:00.

Suletud beetas on mängitav peamine mängulaad ning kasutusel kaks erinevat relva. MängudeÖÖl nähtud versiooniga võrreldes on nüüd võimalik võistelda kahel erineval areenil. Gamecani tegevjuhi Marten Palu kommenteeris, et beeta peamine eesmärk on testida mängitavust ning servereid selleks, kui mäng käesoleva aasta lõpuks varajasse ligipääsu jõuab. Beetasse pääsemiseks vajalikke võtmeid jagatakse teose ametlikus Discordi kanalis, millega liitudes edastab bot Hovis väikese küsimustiku, mida täites saab Steami võtme mängule.

Overstepi YouTube’i kanalis avalikustati hiljuti video, mis näitab, millise teekonna on teos viie aastaga läbi käinud.

Käesoleva aasta alguses aset leidnud Gamedev Days mängukonverentsil noppis Overstep kaks tiitlit: publiku lemmiku ning žürii poolt valitava The Game Village Showcase nimelise auhinna.